Kurumsal

Koz Enerji
Tanıtım Filmi

Enerjisi yüksek ekibimiz ile

Şehirleri Aydınlatıyoruz

2013 yılında kurulan Koz Enerji; zaman içerisinde büyüyerek ve gelişerek kalite ve güveni temel prensip edinmiş ve bu doğrultuda hizmet vermeye devam etmiştir. 
Tesislerinizin iç elektrik tesisatını akıllı ev sistemleri ile birleştirip sizlere çağın ötesinde bir konfor sağlamanın yanısıra şehir altyapı elektrik şebekeleri, aydınlatma tesisleri ve çevre dostu güneş enerjisi tesislerini de sizin için en optimum düzeyde projelendirip anahtar teslimi yapmaktayız. 

DEĞERLERİMİZ


Doğanın insana verdiği değeri biliriz ve biz de çevre dostu sistemlerimizle doğaya zarar vermeden günümüzün artan enerji ihtiyacını karşılarız. Yasalara, etik ve ahlâki değerlere kusursuz olarak bağlı kalarak; tüm bu güç güven ve istikrarla hareket etmenin gücümüze güç katacağına inanarak yaşarız. İstihdam ettiğimiz tüm personelimizin iş ve işçi sağlığına yüksek önem vererek rahat ve huzurlu bir ortam oluşturarak moral ve motivasyonlarını hat safhada tutmaya çalışmak ilkelerimizdendir.

Misyon / Vizyon

MİSYONUMUZ
Faaliyet gösterdiğimiz her alanda yurt içi ve yurt dışı pazarlarda kaliteli ve güvenin ön planda olduğu hizmeti sunmak.

Türkiye'nin çevreye duyarlı, sürdürülebilir, kaliteli ve yeterli düzeyde enerji temini ile kalkınma hedeflerine ulaşabileceğinin bilinciyle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

VİZYONUMUZ
Çalıştığımız ve iletişimde bulunduğumuz tüm iş ortaklarımız tarafından doğru, güvenilir, istikrarlı ve sevgiyle anılan bir kurum olmak.

Grup Şirketlerimiz

ASV, 40. YAŞINDA... Asv Yapı, köklü geçmişinden aldığı güçle: Yenilikçilik, Özdisiplin, Müşteri odaklılık, Sosyal sorumluluk, Sürekli gelişim, Güvenilirlik Temelleri üstünde yükselen çalışma anlayışını koruyarak her gün yeni hedeflere doğru yol alıyor. 1980 yılında Vakkas Gürbüz tarafından kurulan inşaat şirketiyle birlikte oluşturulan bu temel ilkeler, bugün başta inşaat sektörü olmak üzere Enerji Sektöründen Turizm Sektörüne toplam dört ayrı sektörde 15 ayrı firma ile pek çok alanda hizmet veren bir şirketler topluluğunun doğmasını sağlamıştır.